strona główna  |   o nas  |   warunki  |   kontakt  |
   Jesteśmy firmą rodzinną zorientowaną na kompleksową obsługę przemysłu spożywczego w maszyny, urządzenia i drobny sprzęt. Podejmujemy stałe działania w celu zaspokojenia potrzeb naszych klientów, zapewniamy fachowe doradztwo technologiczne, a także poprzez nieustanne poszukiwanie nowych rozwiązań technologicznych staramy się uzyskać jak najlepszą optymalizację procesu produkcyjnego.

   Staramy się dopasowywać do potrzeb naszych klientów, dlatego oferujemy urządzenia, które spełniają wysokie reżimy technologiczne. Ten wybór należy do Państwa. Dzięki współpracy z czołowymi zagranicznymi producentami, nasza oferta poszerza się ciągle zgodnie z Państwa oczekiwaniami, a naszym atutem jest to, że wszystko co potrzebne w produkcji możecie Państwo znaleźć w jednym miejscu, nie tracąc czasu i pieniędzy na poszukiwanie dostawców poszczególnych produktów.

Mamy nadzieje, że także ci z Państwa, którzy nie są jeszcze naszymi odbiorcami, niedługo dołączą do grona stałych i zadowolonych z naszych towarów klientów.
© 2007 & web design artmi.pl